Systémové upozornění
Hlavní informace

Naše firma v rámci komplexní správy nemovitostí zajišťuje pro své klienty i vyhledávání potenciálních zájemců o prodej či pronájem volných jednotek, či celého objektu. Samozřejmostí je projednání a doporučení tržní ceny (máme své odhadce), zajištění právního servisu a dohledu nad realizací převodu až do posledního detailu. Naší snahou je poskytnout našemu klientovi co největší komfort a zjednodušit mu celou realizaci v co největší míře.

Nejsme klasická realitní kancelář, která obvolává každého kdo vystaví svou nemovitost na internetu. Ze své podstaty a spektra nabízených služeb provádíme realitní činnost jinak než ostatní. Naší prioritní klientelou jsou majitelé spravovaných nemovitostí, které důkladně známe a víme co může daná nemovitost nabídnout potenciálnímu kupci či nájemci. Umíme doporučit tržní cenu, která by měla být pro obě strany akceptovatelná. Tímto způsobem se podstatně zkracuje doba realizace prodeje či pronájmu. Umíme inzerovat nemovitost na veřejně dostupných portálech tak, aby se nabídka dostala na nejsledovanější stránky, a vyhledávat potenciální zájemce, které si v mezích právních možností  a veřejně dostupných informací prověřujeme.

V nepřeberném množství realitních kanceláří je těžké vybrat pro realizaci obchodu tu pravou. Proto si velmi vážíme i těch klientů, kterým dům sice nespravujeme, ale dostali na nás doporučení od jiného spokojeného klienta. Velmi nám záleží, abychom eliminovali pokusy o podvodné jednání jak ze stran prodávajících tak ze strany kupujících, a zachovali si tak nadále dobré jméno (a klidný spánek).  Naším cílem je, aby realizace proběhla hladce a naši klienti se k nám vraceli, byť i třeba v jiné záležitosti než je prodej či koupě nemovitosti.

Ztotožňujete se s našimi názory? Vyhovuje Vám takový to způsob realizace Vašeho obchodu? Ocenil/a byste, kdybychom Vám provedli analýzu možnosti koupě nebo prodeje nemovitosti, dle Vašich možností a potřeb?

Pokud jste si odpověděl/a na výše položené otázky kladně, kontaktujte nás zde:

Poptejte nás zcela nezávazně

Jméno(*)
Napište své jméno

E-mail(*)
Neplatný e-mail.

Tel.
Toto pole je povinné

Co pro vás můžeme udělat?
Toto pole je povinné