Firma vznikla z nutnosti řešit správu vlastního bytového domu. Začátky nebyly jednoduché, dvacet let nám trvalo, než jsme optimalizovali všechny procesy, a nastavili si pravidla tak, aby nedocházelo k žádným excesům (např. opomenutí provedení nějaké revize, apod.).

„Chybami se člověk učí“ a díky i těmto negativním zkušenostem jsme se posunuli zase o kus dál. Dnes můžeme s klidným svědomím říct, že nás jen tak něco nepřekvapí a dokážeme každou situaci zvládnout. Naučili jsme se nejen hospodařit s finančními prostředky a správně je investovat do rozvoje našeho domu, ale pronikli jsme také do tajů realitních agentur a pojišťovacích zprostředkovatelů. Nabídky těchto subjektů nám moc nevyhovovali a dost část nevedli k požadovanému záměru.

Proto jsme se rozhodli, že bude lepší, když si tyto potřeby zajistíme vlastními silami. Mnohé jsme již znali, a praxí jsme tyto činnosti zdokonalili. Umět ocenit nemovitost byl pak jen další logický krok.

Dnes již jsme plně soběstační a rádi naše zkušenosti a vypracovaný systém předáváme dál. Je to práce časově náročná, ale krásná.

Ing. Martina Kropšová, majitelka